Willa u Basi 2 - Miłków
Tani nocleg w górach, rabat na nocowanie.
Willa u Basi 2pensjonaty - domy wczasowe
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: taras, WiFi, prywatny parking, bezpłatne WiFi, zwierzęta domowe są akceptowane, parking na miejscu, bezpłatny parking, ogród, dostęp do Internetu, całkowity zakaz palenia, sprzęt do grillowania, parking, pokoje rodzinne, ogrzewanie, piesze wycieczki.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Willa u Basi 2 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Willa 10 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 łóżko pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne, 1 duże łóżko podwójne - 160 mkw).

